facebook

З’явилися автомобільні дороги з охолоджуючим ефектом (відео)

461 переглядів

Автомобільні дороги з асфальтовим покриттям в жарку пору року сильно нагріваються, що викликає дискомфорт учасникам рух і жителям прилеглих будинків. Проте нинішнє становище можна виправити, якщо пофарбувати автомобільні дороги в білий колір. І це не жарт.

Відео-експеримент Виявляється, що місцеві жителі Лос-Анджелеса таким незвичайним способом борються з розпеченим асфальтом. Вже близько 15 вулиць міста помітно зблідло. Через спеку температура дорожнього покриття в Лос-Анджелесі місцями досягає 55-60 градусів, повідомляє E-city на своїй сторінці в Фейсбук.

Комунальні працівники почали фарбувати дорожнє полотно спеціальним роствор. Він схожий на звичайну фарбу, охолоджує дороги і має білий колір. Повідомляється, що така технологія допомагає знизити температуру асфальту на 10 градусів, а також охолодити прилеглі до вулиць об’єкти.
Нові спосіб охолоджувати дороги не тільки підвищує комфорт пересування вулицями мегаполісу, але і дозволяє добре заощадити на електроенергії. Адже чим менше температура навколишнього повітря, тим менше навантаження на кондиціонери.

Leave a Reply