facebook

У BOSCH ПРИДУМАЛИ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТУ АЛЬТЕРНАТИВУ БЕНЗИНУ

305 переглядів

Виробник планує створити паливо для двигунів внутрішнього згоряння, яке буде екологічно чистим і економічно вигіднішим порівняно з витратами на електрокари.

Варто зазначити, що екологічне паливо може справді стати гідною альтернативою електромобілям, які хоча й набирають популярності, проте залишаються недоступними для величезної кількості людей. Виробничий процес чистого палива полягає в системі синтезування сировини з використанням парникових газів, до складу яких входять водяний пар, вуглекислий газ, озон і метан. Використання нового виду синтетичного палива може призвести до того, що вміст вуглецю у вихлопних газах двигуна внутрішнього згоряння стане екологічно чистим. Отож, синтетичне паливо дозволить знизити викиди вуглекислоти в атмосферу приблизно на 2,8 мегатонни.

Як зазначив голова правління Robert Bosch GmbH Волкмар Деннер, «Синтетичне паливо може зробити автомобілі з бензиновими і дизельними двигунами – екологічними і таким чином внести значний внесок у захист навколишнього природи.»

Leave a Reply