facebook

Українські водії вже зараз мають сплатити податок у 25 тисяч

9 212 переглядів

Так, новий вид податку розповсюджується на автомобілі, яким не більше 5 років із середньою вартістю більше 375 розмірів мінімальної заробітної плати.

Податок у розмірі 25 тис грн. власники вказаних авто змушені будуть сплатити вже до кінця 2017 року.

Фактично, резидентам та нерезидентам, авто котрих зареєстровані в Україні, матимуть 60 днів з дня надходження повідомлення про сплату.

Власникам автомобілів повідомили про новий вид податку на їх транспортний засіб, який необхідно сплатити до кінця серпня 2017 року. На які автомобілі податок поширюється і кому його потрібно сплатити, повідомляє прес-служба УКРІНФОРМ.

Об’єктами оподаткування для транспортного податку в цьому році виступають легкові машини, які були випущені не більше п’яти років тому, а середня ціна такого транспорту становить понад 375 розмірів мінімальної зарплати, яка встановлена ​​законом на початок січня 2017 звітного року.

Так, сума податку становить 25 тис. грн на рік за кожне легкове авто, яке є об’єктом стягнення податку.

Відзначається, що в обов’язки фіз- і юросіб входить обов’язкова сплата транспортного податку.

Крім того, платити податок повинні і нерезиденти, легкові автомобілі яких зареєстровані в Україні.

Що стосується юросіб, то вказаний податок сплачується авансовими внесками щокварталу до кінця наступного за звітним кварталом місяця і ці внески відображаються в податковій декларації за рік.

Для фізосіб податок сплачується за 60 днів з дня, коли фізособа отримала повідомлення про сплату.

Повідомляється, що такі повідомлення платникам повинні були відправити до початку липня звітного року, внаслідок чого такий податок необхідно сплатити до кінця серпня цього року.

Джерело – http://expres.ua/news/2017/08/23/258614-vodiyam-povidomyly-novyy-podatok-treba-splatyty-vzhe-negayno