facebook

Луценко не платить за прушення ПДР (ВІДЕО)

275 переглядів

Генпрокурор Юрій Луценко не платить за порушення правил дорожнього руху, такий висновок зробили журналісти, отримавши відповідь Генеральної прокуратури на запит програми “Схеми”.

Журналісти вирішили підрахувати кількість порушень Луценко за період займаної ним посади, а після з’ясувати причини, як стало відомо, постійних порушень. “У випадку порушень Правил дорожнього руху та оформлення працівниками Нацполіціі адміністративних матеріалів про порушення ПДР, зазначені документи повинні надходити в Генпрокуратуру як власнику транспортних засобів.

Станом на 1 серпня 2017 року вищевказані матеріали в ГПУ не надходили”, – сказано у відповіді ГПУ. Попередньо встановлено, що кортеж генпрокурора постійно порушує ПДР, виїжджаючи на зустрічну, розвертаючись через подвійну суцільну лінію, наприклад, той, зафіксований журналістами випадок, коли, заїжджаючи в головне управління СБУ, цей кортеж перетнув подвійну суцільну розмітку, щоб не їхати далі розгортатися на перехресті . Також з’ясувалося, що глава ГПУ порушив ряд ПДР, не «створюючи аварійно небезпечної ситуації”, ці порушення мали “винятковий характер”, про що розповіла прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Leave a Reply