facebook

цікаво! Пограбування по-канадськи: злодії повернули вкрадений мотоцикл заправленим і відремонтованим

410 переглядів

У Канаді злодії повернули вкрадений дитячий байк після того, як дізналися, що він належить маленькому хлопчикові, а не підлітку. Про це повідомляє The Telegraph.

Підлітки вкрали дитячий байк з житлового комплексу в Ванкувері, просто зламавши його замок.

Мел Флешер, мати хлопчика у якого вкрали мотоцикл, написала 29 липня гнівний пост у Facebook:

“Якийсь невдаха вкрав у моєї дитини дитячий мотоцикл з нашого житлового комплексу. Ми думаємо, що це сталося рано вранці. Вони зламали замок, який був на ньому. Ми тільки недавно придбали цей байк і полагодили його, щоб наша дитина міг навчитися їздити . Він старий, але відмінно підходить для дітей. Будь ласка, розповсюдьте це повідомлення і пошукайте його. Спасибі “, – написала жінка.

Після цього підлітки побачили це повідомлення і вирішили повернути мотоцикл. Вони поставили на нього новий замок, заправили його і доклали записку:

“Дорогі справжні власники. Привіт, для початку ми б хотіли вибачитися за те, що вкрали байк твого сина. Я і мої друзі думали, що цей мотоцикл належить якомусь підлітку, який вже виріс з нього. Коли ми прочитали ваш пост на Facebook , ми негайно вирішили повернути його назад. ми купили новий, більш захищає замок замість зламаного попереднього. ключі від нього всередині байка. На майбутнє, я б радив вам носити ключі з собою. Також ми заправили повний бак бензину і оновили моторне масло. ми дуже шкодуємо, що ваш син був змушений расс троіться через цю втрату, і сподіваємося, що ви знайдете в собі сили пробачити нас. Катайся на байці, малюк, ти заслужив це!

(Тих, хто жалкує підлітки, які зазнали для себе важливий урок) “, – було написано в записці.

Вже на наступний день після крадіжки, Мел Флешер написала нове повідомлення в соціальній мережі:

“Доброго ранку! Йшла снідати і натрапила на наш байк! Він повернувся, повністю заправлений, з новим замком і приголомшливою запискою! Ми дуже щасливі і діти будуть раді почути гарні новини! Спасибі, що вчинив правильно! Ти говориш, як хороша дитина! Ми прощаємо вас і сподіваємося, що це послужить для вас уроком! “, – повідомила Мел.

Leave a Reply