facebook

Історія автомобілів Audi

811 переглядів

Audi

Ауді (Audi), німецька компанія, що спеціалізується на випуску легкових автомобілів. Входить в концерн «Фольксваген». Штаб-квартира знаходиться в Інгольдштадте.
Компанія «Ауді» була заснована в 1909 Хорьхом. Її коріння йде до неіснуючої нині, але не менш знаменитої в минулому фірмі Horch ( “Хорьх”), що блищала на німецькому небосхилі за часів третього Рейху. У 1899 талановитий винахідник Август Хорьх заснував в Мангеймі фірму “Хорьх і Компанія», яка через 4 роки перебралася в Цвіккау. У 1909 він побудував новий вельми невдалий 6-циліндровий мотор, який мало не призвів фірму на грань банкрутства, що дуже обурило його компаньйонів, які вирішили розправитися з запопадливим винахідником і вигнати його з власної ж фірми. Але Хорьх тут же неподалік заснував іншу компанію, яка, природно, теж носила назву “Хорьх”. Його колишні компаньйони, відчувши в молодій фірмі сильного конкурента, подали на Хорьха до суду з вимогою змінити назву фірми. Згідно з рішенням суду, нове підприємство з випуску автомобілів не могло носити назву Horch, і Август Хорьх звернувся до латинізованого варіанту колишньої назви: слово horch, по-німецьки значуще “послухай”, стало audi. Так в 1909 народилася знаменита торгова марка і не менш знаменита компанія «Ауді».

Перший автомобіль під назвою Audi-A був випущений в 1910. На наступний рік послідувала модель Audi-В. Три таких машини Хорьх виставив у червні 1911 на перших гонках Ауто Альпенфарт в австрійських Альпах завдовжки близько 2500 км, які прийшли на зміну знаменитим пробігу на приз німецького принца Генріха.

У 1912 з’явилася найвідоміша модель – Ауді-С. В цьому ж році її перші зразки пройшли серйозну перевірку на чергових Альпійських гонках і добилися непоганих результатів, за що автомобілі серії С стали називати «Альпензігер» або «Підкорювач Альп».

У 20-і роки фірма Audi стояла на межі банкрутства. Їй довелося злитися з іншою фірмою.

У 1928 компанія була придбана німецької DKW (ДКВ), власником Audi став Йорген Скафте Расмуссен.

У 1932 економічна криза підштовхнула ряд німецьких фірм до створення концерну Auto Union ( “Ауто Уніон”). До нього увійшли разом з DKW і Wanderer ( «Вандерер») колишні фірми-суперники “Хорьх” і “Ауді”. Концерн випустив дві моделі, оснащені переднім приводом і двигунами Wanderer. Автомобілі добре продавалися аж до початку Другої світової війни.

Після Другої світової війни Audi і інші фірми-партнери по Auto Union були націоналізовані. Їх перетворили в підрозділ “Об’єднання народних підприємств з випуску автомобілів».

У 1949 Auto Union був реформований завдяки залученню більшості акцій фірми Mercedes-Benz ( «Мерседес-Бенц»).

У 1958 Daimler-Benz AG придбав контрольний пакет акцій Auto Union, але потім продав їх Volkswagen. Після переходу в 1965 контрольного пакета акцій до Volkswagen ( “Фольксваген”), стало знову застосовуватися назва Audi. Незабаром після цієї події був випущений новий автомобіль з переднім приводом, а вже до кінця 1968 Audi повернулася на ринок, маючи хороший асортимент моделей і чудову статистику продажів. В якості емблеми були збережені чотири кола, що символізують те, що сталося в 1932 злиття чотирьох компаній.

Модель «100», що з’явилася на ринку в 1968, а також її послідовники, в тому числі і знаменита Audi Quattro, відрізнялися спортивним профілем і приводом на всі 4 колеса, що було новою віхою в автомобільній промисловості Німеччини. Саме модель Quattro, що з’явилася в 1980, дала потужний поштовх розвитку автомобільної індустрії і принесла фірмі Audi, дочірньому підприємству Volkswagen, світову популярність. Це був легкий, швидкий автомобіль “гран турізмо” з чудовою стійкістю, тип автомобіля для ралі. Конкурентам було важко змагатися з цим ралійних Quattro. Модель виключно вдало виступила в декількох автоперегонах.

У 1969 концерн Volkswagen купив Neckarsulmer Automobilwerke ( «Автомобільний завод в Неккарзульмі», NSU). В результаті назва фірми змінилося, фірма стала називатися Audi NSU Auto Union, а улiтку 1985 назва фірми було перетворено знову в Audi AG.

З 1970 почався широкий експорт Audi в Сполучені Штати. Спочатку експорт в США обмежувався Audi Super 90 (седан і універсал). а також новим Audi 100. З 1973 року до них приєднався Audi 80. який, на відміну від європейського варіанту, існував і як універсал Audi 80 (фактично VW Passat Variant з більш високим рівнем комплектації). Пізніше моделі Audi отримали на ринку США власні позначення: Audi 4000 для Audi 80. Audi 5000 для Audi 100. Однак повторювалися випадки порушень відповідальності виробника за свою продукцію з середини 80-х років привели до спаду постачань Audi в США.

У 1980 повнопривідне спортивне купе привернув величезну увагу на стенді Audi на Женевському автосалоні. Вперше легковий повнопривідний Високопотужний автомобіль пропонувався у вигляді Audi quattro з концепцією повного приводу, що використався до цих пір тільки у вантажних автомобілях і позашляховиках. Ідея такого легкового автомобіля виникла взимку 1976/77 під час випробувальних заїздів на для бундесверу позашляховику VW Iltis. Прекрасна поведінка цього автомобіля при русі по льоду і снігу привела до думки упровадити повний привід VW Iltis в серійний Audi 80. Також був розроблений варіант підвищеної потужності – представлений восени 1979 року п’ятициліндровий турбодвигун 2.2 л потужністю 147 кВт / 200 л. с.

У 1982 Audi 80 quattro дав старт великосерійному виробництві постійного повного приводу. Поступово концепція quattro стала пропонуватися також і для інших серій моделей Audi.

На базі Ауді 80 випускалося спортивне купе (Audi Coupe), яке дебютувало в кінці 1993 року. Версія з кузовом кабріолет вперше була представлена ​​в Женеві в 1991. Цей ветеран сімейства Audi в середині 2000 р був знятий з виробництва. З 1992 р їх виготовили близько 72 тис. Шт.

У грудні 1990 року був представлений новий Audi 100 (внутрішнє позначення С4), який вперше в історії підприємства став пропонуватися також з шестициліндровим двигуном V-подібної форми. Компактний (128 кВт. 174 л. С.) Сильний агрегат з робочим об’ємом двигуна 2.8 літра був найкоротшим і легшим в своєму класі.

Audi A4 є наступником Audi 80, що випускалася в 1986-1994 рр. Вперше була представлена ​​в жовтні 1994.

У 2001 р побачив світ універсал А4 Avant і купе-кабріолет А4 Cabrio, який отримає складну жорстку дах (як Mercedes-Benz SLK) і, очевидно, буде збиратися на заводі фірми Karmann.

Audi A8 флагман модельного ряду Audi вперше була показана в лютому 1994

У травні 1994 року публіці представили п’ятимісний RS2 Avant з 2,2-літровим 315-сильним інжекторним турбодвигуном.

Модель Audi A3 створена на платформі Golf IV. Перший показ моделі відбувся в червні 1996 року. Виробництво Audi А3 почалося в 1997 році.

Audi A6 вперше була представлена ​​з кузовом седан в Женеві на автосалоні в 1997. У лютому 1998 була представлена ​​модель А6 Avant з кузовом універсал. Всі моделі платформи С4 зняли з виробництва влітку 1997 року в зв’язку з освоєнням абсолютно нової A6 (4B-type).

З моменту показу концептуального Audi А2 восени 1997 р, до початку серійного виробництва (початок 2000 р) моделі А2 пройшло трохи більше двох років. Так у Audi з’явилося нове сімейство легкових автомобілів європейського розмірного класу В.

AUDI S4 / S4 Avante / RS4, потужний спортивна модифікація Audi A4 з двигуном 2,7-V6-Biturbo. Вперше була представлена ​​на автосалоні у Франкфурті-на-Майні в 1997. У 1999 була представлена ​​модифікація RS4 Avante з двигуном 2,7-V6-Biturbo (380 л. С.).

Восени 1996 р з’явилися “спортивні” комплектації S6 / S6 Avant.

Спортивний автомобіль Audi TT з кузовом купе вперше був представлений в Женеві у вересні 1998, з кузовом родстер – в серпні 1999. Прототип моделі був представлений в 1995 на автосалоні у Франкфурті-на-Майні.

AUDI S3, спортивна модифікація Audi A3 з двигуном 1,8 20V з турбонаддувом і повнопривідний трансмісією, що володіє високою потужністю. Вперше була представлена ​​в березні 1999.

AUDI S8, потужний спортивна модифікація Audi A8 з двигуном 4,2 V8 і повним приводом. Вперше була показана на початку 1998.

Leave a Reply