facebook

Сім способів візуально визначити, що машина бита

336 переглядів

У житті кожної людини рано чи пізно постає питання про покупку автомобіля.

Далеко не всім по кишені придбати новий авто, а багато хто й зовсім принципово вибирають тільки старі.

Як правильно вибрати автомобіль з пробігом

Далеко не секрет, що більшість машин на вторинному ринку хоча б раз потрапляли в аварію. І якщо зроблений якісний кузовний ремонт, наприклад, у фахівців Kuzovnoi-Remont, то виявити биті елементи автомобіля буде не просто. Для того, щоб вибрати якісний варіант, доводиться звертатися по допомогу до фахівців сервісів, що дуже сильно б’є по нашому кишені. Навіть звернувшись в автосалон, який спеціалізується на продажі старих автомобілів, немає гарантії, що вам не впарити биту машину. Безкоштовної діагностики, яку вони пропонують, не завжди варто вірити. Автосервіси, що працюють з ними, зацікавлені в продажу і всієї правди вам не скажуть.

Який же є вихід? Діагностику на СТО перед покупкою зробити звичайно варто, але перед цим можна без праці самому переглянути кілька варіантів і відсіяти самі неякісні.

7 способів визначити, що машина бита:

1. Скло

У кожного скла автомобіля в нижньому куті є маркировочная табличка, з інформацією про виробника та роком випуску. Перегляньте рік випуску і виробника на всіх стеклах. Якщо всі однакові і збігаються з роком випуску автомобіля – все в порядку. Розбіжність означає, що дане скло міняли. А раз міняли, значить в цій частині кузова (двері, крила, стійки) було пошкодження.

2. Оптика

Подивіться на дві передні або дві задні фари. Згодом оптика втрачає свій колір. Як правило, фара, яку недавно поставили, виглядає трохи свіже та яскравіше рідний. Міняли фару, значить було пошкодження кузова. Дуже рідко вдається пошкодити саме оптику і не пошкодити кузов. Але буває і таке.

3. Шильдики

Шильдиками називають написи в основному на задній кришці багажника – це емблема, марка, об’єм двигуна і так далі. Як правило, після заміни або ремонту кришки, люди просто забувають поставити все шильдики або їх неможливо потім переклеїти. Переконайтеся, що всі на місці.

4. Відтінки кольорів

При огляді автомобіля погляньте на нього цілком. Зверніть увагу, чи відрізняються відтінки кольору різних деталей. Справа в тому, що пофарбована деталь завжди буде мати трохи інший відтінок, особливо, на сонце і при вигляді “прямо” (не під кутом). Це пов’язано з кількома причинами. По-перше, підібрати на сто відсотків збігається колір неможливо. По-друге, на шпаклівку фарба сідає трохи з іншим відтінком ніж на метал, а якщо є шпаклівка, значить був ремонт кузовної деталі. По-третє, рідна фарба з часом вицвітає.

5. Болти

Відкрийте двері, капот, кришку багажника і уважно подивіться на кріпильні болти сполучних елементів. Якщо їх відкручували, то ви виявите сліди від гайкового ключа, а це значить, що деталь знімали, найімовірніше для ремонту. Якщо болт повністю покритий фарбою – все в порядку.

6. Підтечи

Уважно подивіться на гострі кути деталей: капота, крил, дверей. Якщо ви побачите патьоки – значить деталь фарбували не в заводських умовах. Дрібні піщинки під шаром фарби – теж ознака не заводський фарбування. Запам’ятайте: незаводських фарбування – вірна ознака битого автомобіля.

7. Зазори

Візуально порівняйте всі зазори між собою. Вони повинні бути однакові. Також перевірте, чи добре і однаково чи закриваються всі двері, капот, кришка багажника.

Leave a Reply