facebook

Toyota випустить кросовер-мінівен Tj Cruiser

146 переглядів

Японці вирішили пустити концепт в серію, однак про плани виходу нової моделі на глобальний ринок нічого не сказали.

Пасажирський мінівен зі стилістикою FJ Cruiser та практичним салоном позиціонуватимуть, як доуступнішу альтернативу Toyota RAV4.

За попередніми планами, TJ Cruiser повинен був потрапити на конвеєр ще в жовтні минулого року, однак, з невідомих причин, цього не сталось. Хоча і з затримкою, японський виробник все ж виведе нову модель в світ – за інформацією японського портала Best Car Web, прем’єра серійної версії компактвена-кросовера намічена на травень.

Японці стверджують, що TJ буде дуже близьким до концепту зовні, а от в інтер’єрі та ходовій частині очікуються суттєві зміни. Та головна особливість нової моделі повинна зберегтись: широкі можливості трансформації салону з рівною підлогою та можливістю перевозити довгоміри до 3 метрів.

За попередніми даними, крос-вен пропонуватиметься з п’яти- та семимісним салоном. Моторна гамма включатиме три силових установки: 2-літрового ДВЗ та пари гібридів на базі бензинових агрегатів 1.8 та 2.5. Повнопривідну трансмісію, запозичену в RAV4, запропонують, як опцію.

Фото: концепт Toyota TJ Cruiser / Toyota, Motor1

Про наміри Toyota поставляти серійний TJ Cruiser на інші ринки, крім домашнього, нічого не відомо.