facebook

“Чорний Бумер”, у якому вбили легендарного репера Тупака, продають у Лас-Вегасі

96 переглядів

Якби автомобілі мали душі, у цього вона була б чорною.

Дірки від куль у чорному кузові усе ще пропускають світло всередину автомобіля, на якому Тупак вирушив у свою останню поїздку. Тому, зто захоче придбати фатальну автівку, доведеться викласти не менше 1,7 мільйона доларів.

BMW 750i зразка 1996 року, під час нападу на культового репера серйозно постраждав, однак після того автомобіль був відреставрований. При цьому отвори від потрапляння куль залишили навмисне – як данину пам’яті.

Повідомляється, що “Сімка” належала лейблу Тупака Шакура під назвою Death Row Records (Камера Смертників Рекордз), однак після смерті хіп-хоп-виконавця, автомобіль затримала поліція, а згодом його пустили з молотка. Машина встигла побувати в руках кількох колекціонерів, а зараз належить компанії Celebrity Cars, що спеціалізується на техніці з зірковим минулим. На тупаківський BMW 750i у продавця є повний пакет документів, що засвідчують його оригінальність.


Фото: автомобіль, після обстрілу у 1996 році / Motor1

Нагадаємо, репер Тупак Шакур (2Pac) загинув в ніч з 12 на 13 вересня 1996 року, коли його машину розстріляли невідомі. Тупак отримав чотири поранення, які виявилися смертельними.