Щоб там не казали автовиробники про тестові полігони, гоночні траси або спеціально підготовлені позашляхові ділянки, але українські дороги можна вважати одним з найважчих випробувань для будь-якого авто.

Ми вже тестували новенький BMW X5 в США та в австрійських Альпах. В тих тестах були майже ідеальні дороги та спеціально підготовлені ділянки бездоріжжя, але сюрпризів, якими “радують” українські дороги, не було і близько. Тож аби розкрити усі можливості BMW X5, ми відправились на ньому маршрутом Київ-Запоріжжя-Київ. А метою нашої поїздки, окрім випробування авто, була церемонія відкриття нового дилерського центру BMW – “АФЦ Баварія” у Запоріжжі.

Універсальний підхід

BMW X5 – автомобіль універсальний. Він дозволяє з комфортом рухатись на високих швидкостях, легко справляється з помірним бездоріжжям і виглядає при цьому дуже солідно, завдяки чому може виконувати і представницькі функції. На дорозі такий автомобіль поважають та навіть трохи побоюються, особливо якщо колір авто – чорний.

Новий фірмовий стиль з величезними “ніздрям” хоч і викликає багато розмов, проте нікого не залишає байдужим. Прихильників такого дизайну досить багато – він дає можливість виділитись з потоку та підкреслити високий статус авто та його власника.

Що ж стосується дизайну інтерьеру, то тут відчувається перекос у бік практичності, деколи навіть на противагу традиціям марки BMW. Яскравий приклад – панель приладів. Для того, аби помістити в ній карту навігації, дизайнери відмовились від двох класичних кругів спідометру та тахометру, замінивши їх “підковами”. Причому тахометр, що розмістився в правій частині, рухається в протилежну сторону – проти часової стрілки. Дещо незвично.

Життєвий простір

Що ж стосується ергономіки водійського місця – тут BMW не розчарував. Усе дуже зручно та комфортно. Причому відчувається, що основний акцент був зроблений саме на комфорті.

Ззаду теж повний порядок – простору для пасажирів багато, сидіння дуже зручні. Дивує лише зовсім невисокий центральний тонель, але це швидше зачіпка, оскільки пасажирам він зовсім не заважає.

Вражають розміри багажника та його продуманість. Навіть шторка, яка його закриває, при складених сидіннях ховається в підлогу за допомогою електроприводу.

Українська реальність

На дорозі BMW Х5 з трьохлітровим дизелем під капотом веде себе дуже динамічно. Крутний момент у 620 Нм при потужності 265 к.с наділяють його дуже пристойною динамікою – прискорення до першої сотні займає 6,5 секунди. І тут дійсно згадується фірмовий салоган BMW – за кермом цього авто дійсно отримуєш задоволення.

Проте в нашому випадку задоволення у чистому вигляді тривало лише кілька годин, а саме на шляху від Києва до Полтави. На гарній дорозі з розміткою BMW Х5, при використанні активного круїз контролю, маже не потребує втручання водія – Х5 самостійно підрулює, пригальмовує та розганяється.

Справжні випробування чекали нас на відрізку траси М18, що сполучає Полтаву і Запоріжжя. Тут електронних помічників доводилось насильно відключати, бо система, що тримає авто в своїй полосі смузі, заважала об’їздити ями, колдобини та напливи асфальту.

Став в нагоді і спортивний режим. Якщо на гарній дорозі режим “комфорт” був актуальним, то на розбитій вщент трасі він викликав відчутне розгойдування корми, а при несвоєчасному реагуванні на ями та на приливи асфальту навіть допускав пробої підвіски.

Спортивний режим, у якому підвіска стає значно жорсткішою, кермо гострішим, а коробка передач підтримує двигун у режимі максимальної віддачі, значно легше реагує на горбковість асфальту, ями, колійність, та інші особливості траси М18.

Можливість вибору

В цілому технологічність, потужність та керованість BMW Х5 вражає і залишає дуже приємне враження. Проте усвідомлення того, що деякі з систем активної безпеки просто безсилі на наших розбитих вщент дорогах заставляє задуматись, а чи варто за них платити. Саме тут стає у нагоді традиційний для BMW підхід, коли покупець може самостійно конфігурувати набір опцій, а не платити за вже вибрані кимось комплектації.

Завдяки такому підходу стартова ціна BMW Х5 з трьохлітровим дизелем на 265 к.с. відносно гуманна – від 1 631 703 грн. Престиж, вражаюча динаміка, еталонна для таких габаритів і маси керованість – все це є вже у базової версії. А підбір необхідних опцій – це справа особистих потреб та уподобань.

Технічні характеристики BMW X5 xDrive30d
ДВИГУН Дизельний R6, робочий об’єм 2993 см3, потужність 265 к.с. при 4000 об/хв., обертальний момент 620 Нм при 2000-2500 об/хв.
ТРАНСМІСІЯ Повний привод, 8-швидкісна автоматична коробка передач
КУЗОВ Універсал, 5 дверей, 5 місць, габарити (довжина/ширина/висота): 4922/2004/1745 мм, база 2975 мм, споряджена маса 2185 кг, корисне навантаження 750 кг, об’єм багажника 650/1870, об’єм баку 80 л
ПІДВІСКА Передня – незалежна, задня – незалежна. Шини передні 275/35 R22, задні 315/30 R22 .
ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Максимальна швидкість 230 км/ч. Розгін до 100 км/год за 6,5 с. Витрата пального (місто/шосе) 8,0/7,1 л/100 км
ЦІНА від 1 631 703 грн.