facebook

Митні платежі за “євробляхи” виявились в 7 разів вищими

155 переглядів

За січень-серпень 2019 року в Україні надходження до бюджету від розмитнення автомобілів на “єврономеах” в сім разів перевищили очікувану суму. Про це повідомляє прес-служба Комітету Верховної Ради з питань бюджету.

До Пенсійного фонду надійшло в 7 разів більше запланованого обсягу надходжень, отриманих під час митного оформлення для вільного обігу транспортних засобів, ввезених на митну територію України.

“Відбулося значне перевиконання загального обсягу планових надходжень від митних платежів, отриманих під час митного оформлення для вільного обігу транспортних засобів, ввезених на митну територію України та поміщених у митні режими транзиту або тимчасового ввезення в період з 01.01.2015 р до дня вступу в силу закону від 08.11.2018 р №2611-VIII про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів “, – йдеться в повідомленні.

В інформації зазначається, що при річному плані в сумі 1 мільярд гривень, за 8 місяців 2019 року до бюджету надійшло в цілому 7,1 мільярд гривень, або в 7 разів більше. Всі платежі зараховані на баланс Пенсійного фонду.