facebook

Ford пропонує перетворити дверку багажника на кінотеатр

60 переглядів

Хоча американський виробник свою ідею тільки запатентував, а чи втілить колись у життя – невідомо, та абсолютно нічого не заважає скористатись нею в приватному порядку вже зараз.

Пікнік на природі з переглядом кінофільму на великому екрані – хіба ж не чудова ідея? Для її реалізації не потрібні передові технології чи дорогі гаджети, лише проектор, полотно та попкорн.

Патентна заявка Ford liftgate projector пояснює, що пересувний персональний кінотеатр можна облаштувати, вбудувавши у дверку багажника проектор. Він під’єднується до мультимедійного комплексу і відтворює будь-яке зображення чи відео. Для кращого ефекту пропонується облаштовувати систему в дверях, що підіймаються вгору при відкритті.

В той же час, подібний кінокомплекс можна зробити й кустарно, причому не обов’язково вбудовувати проектор у дверку – його можна закріпити на стелі багажника, або встановлювати тимчасово на заздалегідь розміщених кріпленнях. Якщо зробити це, наприклад, з Rolls-Royce Cullinan, то ще й сидіти можна прямо в багажнику.