facebook

Народний умілець розібрав комбайн та зібрав з нього Hummer (відео)

136 переглядів

У саморобному позашляховику також використовуються деталі від ЗіЛ-130.

Автомеханік з Татарстану Рафік Хадієв власноруч збудував репліку “Хаммера”, використавши компоненти від ЗІЛа та комбайна. На свою саморобку автор отримав всі необхідні документи, щоб їздити по дорогах загального користування.

Сюжет про Хадієвський Хаммер вийшов в ефірі телеканалу “Саба Дулкиннари”. Від легендарного армійського Hummer у татарстанського всюдихода лиш загальні риси, а називається він SABA.

На створення саморобки з нуля Рафік знадобилась величезна кількість запчастин і три роки роботи. Деякі деталі йому подарували односельці. Від вантажівки ЗІЛ-130 проекту SABA дістався двигун, а великі позашляхові колеса взяли від комбайна.

Автомобіль має повнопривідну трансмісію, реалізовану через 5-ступінчату механічну коробку передач. Творець SABA каже, що його машина здатна розвивати максимальну швидкість у 80 км/год.

Фото: SABA / знімки екрану

Зовнішні панелі кузову виготовлені з жестяних листів і кріпляться до жорсткого силового каркасу. Всередині саморобний позашляховик теж нагадує американський Hummer. В першу чергу величезним центральним трансмісійним тунелем, обабіч якого розташовані сидіння для водія і пасажирів. Передня панель при цьому максимально аскетична. У ній використані круглі прилади від різних автомобілів і центральна консоль з купою сигнальних ламп.

Розповідь про SABA у відеосюжеті починається на часовій відмітці 3:35.