facebook

Найшвидший броньований автомобіль у світі може розігнатись до 325 км/год

90 переглядів

Компанія, яка спеціалізується на легкових “броньовиках” AddArmor створила найшвидший броньований автомобіль на базі Audi RS7 Sportback.

Броньовані автмобілі, як правило, – це великі розкішні седани або позашляховики, на яких так само весело їздити, як на шкільному автобусі. AddArmor спробувала виправити це, створивши найшвидший у світі, на їх погляд, броньований автомобіль.

Максимальна швидкість цього боліда – 325 км/год, адже він створений на базі зарядженого Audi RS7 Sportback.

Певна річ, двигун тюнінгований – він оснащений системою APR Plus Stage II, яка дозволяє 4.0-літровому V8 з двома турбонадувами видавати потужність 760 к.с. (567 кВт / 771 к.с.) і 800 фунтів (1085 Нм) крутного моменту. Це дозволяє розганятись з 0 до 96 км/год за нечувані для “броньовика” 2.9 секунди.

Для бронювання AddArmor використали не броню, а полікарбонатну сітку, яка в 10 разів сильніше балістичної сталі, хоча важить на 60% менше. Компанія також встановила спеціальні вікна, які є “багатошаровою сумішшю з полікарбонату і балістичного скла”.

Бронювання додало менше, ніж 91 кг ваги до маси автомобіля та забезпечує пасажирів європейський рівень захисту B4. Це захищає людей від стрілецької зброї, включаючи 44 Magnum.