facebook

Porsche відкликає 1300 Cayenne та Panamera в Україні

259 переглядів

Компанія Porsche відкликає в Україні 1360 автомобілів через проблеми з автоматичною коробкою передач. Про це LIGA.net повідомили в офісі офіційного імпортера Porsche в Україні, компанії Winner Imports.

Під відкликання потрапляють моделі Panamera вироблені в період з 20 серпня 2010-го по 13 вересня 2016 року і Cayenne, вироблені в період 23 липня 2002 – 5 лютого 2010 року.

Існує ймовірність, що зазначені авто можуть відкотитися самі по собі, будучи припаркованими, через крихкість пластикових втулок автоматичної трансмісії. Ці втулки можуть від’єднатися між важелем перемикання передач і самої коробкою передач. І навіть якщо водій поставив транспортний засіб в положення P, сама трансмісія може не перебувати в ньому.

Якщо це станеться в положенні P, при неактивованому гальмах, збереження на місці транспортного засобу не гарантоване, що може привести до аварії.

У повідомленні імпортера йдеться, що власники автомобілів можуть продовжувати використовувати свої транспортні засоби, але щоб запобігти несподіваний відкат машин, автовиробник рекомендує завжди застосовувати гальмо стоянки.

З початку вересня власники авто будуть запрошені в офіційні центри Porsche для заміни деталі. Вже зараз можна перевірити свій автомобіль на необхідність безкоштовних робіт з модернізації на офіційному сайті імпортера в Україні.

В цілому, Porsche безкоштовно модернізує майже 340 000 авто по всьому світу. З них близько 99 665 одиниць знаходяться в США, 25 000 – в Німеччині, інші на інших ринках.

В Україні вартість Porsche Panamera у офіційних дилерів починається від 2,9 млн грн, Cayenne – від – 2,5 млн грн.