facebook

Renault Zoe другого покоління представлений офіційно

140 переглядів

Французький електрохетч став потужнішим і відростив батарею.

Електричний сітікар з Франції завоював популярність по всій Європі і виробник нарешті почав ставитись до цієї моделі серйозно. Зрілий Renault Zoe 2020 позбувся підліткових комплексів і готовий боротись з новою хвилею батарейних конкурентів.

Renault випускає електрокар Zoe (раніше Z.O.E.) протягом семи років. На початку виробництва модель мала акумулятор на 22 кВт*год, пізніше ємність батареї зросла до 41 кВт*год. Закономірно, що нова генерація стала ще продуктивнішою.

Планова зміна поколінь практично не змінила зовнішність хетчбека, зате істотно покращила його технічні характеристики. Упізнати друге покоління Zoe за повністю світлодіодними фарами у нових бамперах та колісним дискам нового дизайну від 15 до 17 дюймів. Також змінилась форма капота. Палітру фарб для кузову Zoe 2020 поповнили нові кольори.

Новий Renault Zoe має індекс Z.E. 50, що означає тягову батарею на 52 кВт*год з якою хетчбек може долати до 390 км на одному заряді. Це на 20% більше, ніж у попередника. Разом з тим були посилені й інші характеристики. На вибір пропонуватиметься один з двох електромоторів: на 80 або 100 кВт – відповідно 109 та 136 к.с.

Потужніший дозволяє машині прискорюватись від 0 до 96,5 км/год “менш, ніж за 10 секунд”. Також зросла максимальна швидкість електричного хетчбека, до 140 км/ч.

Роз’єми для зарядки підтримують як змінний, так і постійний струм. Від нуля до 100% батарея заряджається за 9 годин і 25 хвилин, а 80% можна набрати за 8 годин. Одна година зарядки дозволить проїхати 126. А найпотужніша система на 50 кВт дозволить за півгодини отримати енергії на 145 кілометрів шляху.

Функція B mode у новому Zoe підсилює ефект рекуперативного гальмування і практично повністю замінює педаль гальма, оскільки інтенсивність уповільнення, при відпусканні акселератора, стала вищою.

Головними конкурентами на ринку для нового покоління Renault Zoe будуть Peugeot e-208 та Opel Corsa-e.