facebook
Static photo, Colour: Gavial green

Audi офіційно представила нове покоління A6 Allroad 2020

153 переглядів

Відмінності між універсалом A6 Avant та крос-універсалом A6 Allroad – мінімальні.

Нове покоління Audi A6 Allroad стало більш технологічним та має у арсеналі дещо для подорожей бездоріжжям, однак є ближим до універсалу, ніж до кросовера.

Компанія Audi представила свій перший Allroad 20 років тому. Він мав позашляховий кліренс більше 200 мм та понижену передачу, однак нинішній Allroad проміняв це на електронних помічників.

Нова генерація Audi A6 Allroad 2020 має пневмопідвіску у базовій комплектації. Висота дорожного просвіту регулюється від 124 до 184 мм і має чотири положення. Кліренс становить 139 мм у звичайному режимі, 169 мм у режимі Offroad (на швидкості до 80 км/год) або максимальні 184 мм з функцією Lift (до 35 км/год). Машина опускається до найнижчого положення автоматично, коли швидкість перевищує 120 км/год.

Пластиковий обвіс по периметру, який може бути чорним або забарвленим в колір кузова – чи не єдина візуальна відмінність версії Allroad від A6 Avant. Решітка радіатора має виражені вертикальні ґрати, як у повноцінних кросоверів марки. Також Allroad отримав рейлінги на даху і захист двигуна знизу. Стандартними для моделі є шини розмірністю 225/55 R18, а за доплату можна замовити більші, аж до R21.