facebook

Маршрутка для фьордів: ісландська компанія Ísar збудувала 24-місний мегаджип

100 переглядів

Виявляється на холодному острові є свої автовиробники і будують вони такі ж суворі машини, як і їх рідний край.

Фірма Ísar спеціалізується на модифікації серійнихпозашляховиків, які можуть їздити там, куди іншим зась. І це перша власна розробка компанії.

Кліматичні особливості, рельєф та нерозгалужена мережа асфальтованих автомобільних доріг Ісландії накладають певні вимоги до експлуатації автомобілів на острові. Наприклад, країна є одним зі світових лідерів за кількістю електрокарів на душу населення. І чи не найкращою – за екологічним станом. Однак електрокари Tesla, Jaguar чи Renault не підходять для того, аби перетинати широкі простори непрохідних кам’яних пусток Ісландії. Саме для таких випадків створений всюдихід Ísar.

Довгий час компанія Ísar займалась переробкою серійних позашляховиків і пікапів, а нещодавно представила свою першу власну модель – монструозний позашляховик, розрахований на 18 або 24 пасажирів і оснащений шинами низького тиску розміром 46-54 дюйми.

“Дорожна швидкість, дорожний комфорт – на дорозі чи без неї”, – так позиціонують своє творіння в Ísar. Грандіозний джип Ísar має пневматичну підвіску з вільним ходом у 40 сантиметрів і великі шини.