facebook

На аукціоні хотіли продати Dodge Challenger з людиною в багажнику

75 переглядів

Бонус – не завжди добре.

Фотограф аукціону Manheim Auto був дуже здивований, виявивши у багажнику автомобіля, виставленого на продаж, чоловіка.

Зйомка автомобіля проводиться безпосередньо перед торгами, завдяки чому співробітник аукціонного дому Даррен Лідс змінив фінал історії, яка могла б мати погане закінчення. Наприклад, машину могли відправити на інший бік країни кораблем, а це може тривати не один тиждень, що для людини в багажнику несумісне з життям.

“Я відкрив багажник, аби сфотографувати його, а там лежав хлопець”, – розповів Лідс кореспонденту видання NLP, повідомляє Motor1. За словами Даррена, він одразу побіг за склянкою води, оскільки чоловік у багажнику виглядав вкрай погано.

Наразі місцева поліція з’ясовує обставини, за яких чоловік опинився у багажнику, однак поки не розкриває всіх деталей. Відомо лише, що Challenger входив до партії автомобілів, доставлених на аукціон Manheim з Нью-Йорка.

Журналістам LNP вдалось з’ясувати, що в багажнику опинився 25-річний житель округу Бронкс Леон Сайхейм Паркс, якого розшукує поліція Нью-Йорка за порушення умов дострокового звільнення і незаконне носіння зброї. Як Паркс опинився у багажнику маслкара, та чому не вибрався самостійно (там є аварійна ручка відкриття) – залишається загадкою.