facebook

Volvo Trucks розробила для України спеціальні версії Volvo FM і Volvo FH

134 переглядів

У 2019 на українському ринку буде представлено одразу дві спеціальні комплектації сідельних тягачів для регіональних перевезень VOLVO FM 450 ORIGIN і VOLVO FH 420 ADVANCE, які відрізняються безпрецедентно низькою собівартістю володіння і низькою ціною кілометра пробігу.

Обидві моделі пропонуються в лізинг під 5,95% річних на 4 роки і в їхню вартість входять усі регламентні технічні обслуговування впродовж чотирьох років.

Тягач VOLVO FM 450 ORIGIN доступний за ціною від 75 500 євро. Автомобіль укомплектований 450-сильним двигуном Євро-5, посиленою захищеною підвіскою, автоматичною КПП, сталевим бампером і аудіосистемою преміум-класу.

VOLVO FM 450 ORIGIN

Також тягач уже підключений до системи управління автопарком Dynafleet з підпискою на один рік. Така специфікація ідеально підійде для перевезень з причепом напівпричепом або цистерною і буде користуватися попитом серед сільгосппідприємств, будівельних і виробничих компаній. За бажанням покупця можна покращити комплектацію автомобіля, замовивши, наприклад, високу кабіну Globetrotter, комплект гідравліки, моторне гальмо, пакет для бездоріжжя і ще низку опцій.

VOLVO FH 420 ADVANCE

Для далеких регіональних перевезень Volvo Trucks представила спеціальну версію VOLVO FH 420 ADVANCE за ціною від 82 000 євро. Цей тягач був створений з урахуванням особливостей перевезень по Україні та побажань клієнтів щодо комфорту водіїв. У такій специфікації він призначений для експлуатації на далекі відстані з тентованими напівпричепами, контейнеровозами, рефрижераторами або цистернами. За бажанням замовника вантажівка може бути поставлена з більш потужним двигуном 460 к.с., високою кабіною Globetrotter, додатковими системами безпеки. При цьому всі умови спеціальної програми зберігаються.

«Ще ніколи Volvo не були такими доступними в Україні. Але наша пакетна пропозиція ще більш унікальна, адже, крім спеціальної вартості самого тягача, покупець на 4 роки отримує Volvo Blue Service Contract, який покриває всі ТО і витратні матеріали. Тобто експлуатувати Volvo за цією програмою буде справді дуже вигідно», – розповідає комерційний директор «Вольво Україна» Євген Іванов.