facebook

Що треба зробити з машиною після зими

91 переглядів

Зимовий сезон залишає на автомобілі свої суворі сліди. Якщо проігнорувати їх, нічого страшного не трапиться. Але тільки в перший час.

Ремонтувати автомобіль сьогодні дорого, купувати новий – ще дорожче, а продати старий – справжній головний біль. Тому є сенс піклуватися про збереження наявної машини, а значить, потрібно підтримувати її в справному і зовні привабливому стані.

Чим зима шкодить машинам

  • Механічні пошкодження. Маються на увазі “шрами” від обмерзання, примерзання, жорсткого снігу, зустрічей з крижаними брустверами, бордюрами і т. п.
  • Знос механізмів. При низьких температурах швидше зношуються гумові втулки, а також пари тертя в механізмах – від вкладишів коленвала до тросу приводу “ручника”. Але в першу чергу страждає ходова частина.
  • Корозія. Сіль, якою комунальники обробляють дороги, допомагає іржі вбивати кузов, електрообладнання і розташовані знизу деталі.
  • Волога. Мокрий сніг і вода, що потрапили в салон, псують оббивку інтер’єру і атмосферу в ньому. Окрема тема – сліди, залишені громіздким зимовим взуттям на пластику і оббивних матеріалах машин зі світлим салоном.