facebook

АВТОГІГАНТІВ ЗВИНУВАТИЛИ У МАНІПУЛЯЦІЯХ З ВИТРАТОЮ ПАЛЬНОГО АВТІВКАМИ

131 переглядів

Автовиробники занижують споживання пального автомобілями.

Той, хто купує новий автомобіль, зазвичай орієнтується у своєму виборі зокрема й на показники витрат ним пального. Однак у реальних умовах авто “з’їдають” у середньому на 39% більше пального, ніж вказують виробники.

Такими є результати дослідження Міжнародної ради з екологічно чистого транспорту (ICCT), опублікованого у п’ятницю, 11 січня, повідомляє інформаційне агентство dpa.

За його даними, для середньостатистичного водія це означає збільшення видатків у середньому на 400 євро на рік. У дослідженні, дані якого стосуються 2017 року, було охоплено 1,3 мільйона автомобілів у восьми європейських країнах. Порівняно з попереднім роком відмінність між заявленими і реальними показниками споживання пального зменшилася уперше від 2012 року, відколи проводяться дослідження, – на 1%.

“До цього відмінність від року до року зростала”, – зазначив дослідник ICCT Уве Тітґе (Uwe Tietge), слова якого наводить інформагентство AFP.

Між різними автовиробниками є значні відмінності, говориться в дослідженні. Так, автомобілі виробництва Audi, BMW, Daimler та Volvo демонструють в середньому найбільші відмінності між реальними та заявленими показниками витрат пального.

Найменше ці дані відрізняються в автомобілях таких концернів як Honda й Mazda. Які лазівки використовують автоконцерни аби досягти бажаних низьких показників споживання пального: автовиробники вдаються до обману.

“Шини дуже сильно накачують, протектор зішкрібають, гуму роблять більш твердою, нагріваючи в печі. Кондиціонер налаштовують, радіо вимикають”, – зазначає експерт організації Петер Мок (Peter Mock).

Він також вказує на те, що від 2021 року автовиробники будуть зобов’язані протоколювати реальне споживання автомобілями пального і, відповідно, реальні викиди СО2 в атмосферу. ICCT відіграла значну роль у викритті маніпуляцій з викидами дизельних авто, відомих як “дизельний скандал”. Як припускають дослідники, викриття обману автовиробників сприяло зростанню громадського інтересу й до занижених показників витрат пального. Що, на думку представників ICCT, могло спричинити незначне зменшення різниці між заявленими й реальними показниками.