facebook

В Україні стартував продаж нового Renault Kadjar. Подробиці про новинку

93 переглядів

Новий Renault Kadjar був представлений на Паризькому автосалоні 2018 року.

Renault Kadjar є виразним представником класу кросоверів. З 2015 року по всьому світу було продано 450 000 автомобілів Kadjar. Ця модель привертає увагу завдяки своїм динамічним лініях і високому рівню комфорту.
ДИЗАЙН НОВОГО RENAULT KADJAR
Дизайн нового Renault Kadjar став ще динамічніше і сучасніше. У новому Kadjar використані традиційні норми проектування кросоверів, але при цьому він є досить привабливим і розкішним. Його зовнішній вигляд продуманий до найменших деталей.

Новий Renault Kadjar був представлений на Паризькому автосалоні 2018 року. Renault Kadjar є виразним представником класу кросоверів. З 2015 року по всьому світу було продано 450 000 автомобілів Kadjar. Ця модель привертає увагу завдяки своїм динамічним лініях і високому рівню комфорту.
ДИЗАЙН НОВОГО RENAULT KADJAR
Дизайн нового Renault Kadjar став ще динамічніше і сучасніше. У новому Kadjar використані традиційні норми проектування кросоверів, але при цьому він є досить привабливим і розкішним. Його зовнішній вигляд продуманий до найменших деталей.

«Новий Kadjar має більш привабливий, розкішний і рішучий вигляд. Володіючи значною і при цьому витонченою передньою частиною кузова, цей автомобіль гармонійно вписується в лінійку кросоверів Renault. Яскрава світлодіодна напис підкреслює високотехнологічний зовнішній вигляд нового Kadjar », – Стефан Гуарда (Stéphane Guarda), менеджер з проектування автомобілів Renault.

Результати опитувань покупців свідчать про те, що зовнішній вигляд є головною причиною вибору автомобіля Renault Kadjar. Лінії нового Kadjar стали ще більш елегантними, плавними і витонченими.

У передній частині новий Kadjar створює світлову С-образну підпис, характерну для лінійки Renault. Її яскравість значно посилюється за рахунок інтеграції індикаторів повороту в денні ходові вогні. У протитуманних фарах також встановлені світлодіоди з технологією LED Pure Vision (стандартний варіант для комплектації рівня Intense). Завдяки такому рішенню споживання енергії в порівнянні з галогенними лампами зменшується в шість разів.

Ще привабливіше Kadjar став завдяки більш широкої решітці радіатора з новими хромованими вставками і оновленими бамперами. Накладка на задній бампер додає автомобілю значності на дорозі.

Для нового Kadjar запропоновано 3 варіанти розміру колісних дисків – 17, 18 і 19 дюймів, а також пропонується 3 нових кольори: зелений смарагд, синій неон і сірий камінь.

ІНТЕР’ЄР НОВОГО RENAULT KADJAR
З самого початку розробки автомобіля Renault Kadjar в пріоритеті був високий рівень комфорту. Новий Kadjar просунувся в цьому відношенні ще далі завдяки сучасному дизайну інтер’єру та підвищеної якості матеріалів, використаних в салоні автомобіля.

ДВИГУНИ НОВОГО RENAULT KADJAR
У новому Renault Kadjar для України ми пропонуємо продуктивні і економічні двигуни, які вже зарекомендувала себе в нашій країні:
• бензиновий турбобензин Energy TCe 130 об’ємом 1,2 літра, 130 к.с., з обертовим моментом 205 Nm. Еластичний і чуйний на низьких оборотах, він досить потужний і економічний. Середня витрата – до 6л / 100 км.
• дизельний двигун dCi 110 к.с. – бестселер компанії Renault, створений для тих, хто хоче економити, але при цьому отримувати задоволення від водіння. Середня витрата двигуна – 4,7 л / 100 км. Крутящий момент – 250Nm досягається при 1750 оборотів / хв.
• двигун Energy dCi 130, який пропонується для повнопривідної версії. Потужний, тяговий і при цьому економічний. 320 Nm / 1750 об / хв. Споживає в середньому всього 5,2л / 100 км.

ПОЗАШЛЯХОВІ МОЖЛИВОСТІ НОВОГО RENAULT KADJAR
Для автомобілів з переднім приводом пропонується система поліпшеного зчеплення з дорогою Extended Grip – технологія, яка допоможе водієві в умовах поганого / недостатнього зчеплення (наприклад, при їзді по болотистій або піщаній місцевості).

Контроль зчеплення з дорогою Extended Grip працює зі спеціальними всесезоннимі шинами, малюнок яких забезпечують максимально ефективну роботу системи. Режими, які пропонує система можна перемикати за допомогою спеціального перемикача, розташованого на центральній консолі.

Модель Kadjar забезпечує впевнене зчеплення зі слизькою дорогою (наприклад, при поїздці на гірськолижний курорт в зимовий період або при русі по м’якому грунту).

RENAULT KADJAR. РУШАЙ ЗА ПОКЛИКОМ ЖИТТЯ!

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентними цінами, власною програмою кредитування Renault Фінанс і кваліфікованої дилерської мережі.