facebook

Для покупців авто з пробігом вже стартувала Різдвяна акція

164 переглядів

Один з найбільших операторів автомобілів з пробігом – AIS AutoTrade, оголошує про початок проведення різдвяних акцій! Так, при покупці автомобіля з пробігом в період з 20.11.2018 по 31.12.2018, кожен клієнт отримує:
1. Страховий поліс ОСАГО в подарунок *.
2. Всі витрати і турботи по постановці купленого автомобіля на облік компанія бере на себе (включаючи оплату всіх обов’язкових      держ. Платежів), покупець отримує зареєстрований автомобіль з тих паспортом.

Відзначимо, що Клієнти AIS AutoTrade можуть бути впевнені в технічному стані автомобілів і юридичній чистоті угод. Всі автомобілі, що реалізуються AIS AutoTrade, проходять обов’язкову перевірку по більш, ніж 100 параметрами, включаючи технічну діагностику, юридичну перевірку і передпродажну підготовку, що дає Клієнтам можливість придбати старий автомобіль Швидко, Комфортно і безпечно!

Купуючи старий авто в AIS AutoTrade Клієнт не тільки застрахований від будь-яких ризиків а й отримує цілий ряд привілеїв і зручностей:

– Можливість придбати автомобіль в кредит, Лізинг **;

– Можливість придбати автомобіль в трейд-ін (обмін б / у на б / у або на новий);

– Гарантію легальності, юридичної чистоти і технічного стану автомобіля;

– Безкоштовний для Клієнта сервіс Assistance – технічна та інформаційна допомога в дорозі;

– Можливість провести Тест-Драйв будь-якого вподобаного авто

Нагадаємо, що в період з 12 листопада 2018 по 15 грудня 2018 року (або до моменту розпродажі акційних автомобілів) в AIS AutoTrade проходить акційна розпродаж лімітованого автомобілів з пробігом зі знижками до 15 000 грн. або до 6% в залежності від обраного автомобіля.

Також, відзначимо, що кожен клієнт AIS AutoTrade має унікальну можливість придбати будь-який автомобіль з пробігом, пропонований компанією, в кредит зі ставкою від 0,01% річних ***!

Акційна пропозиція діє в період з 20 листопада 2018 по 31 грудня 2018 р в автоцентру AIS AutoTrade в г. Киев, проспект Степана Бандери, 26-В і г. Харьков, ул. Клочківська, 55.