facebook

Зимові шини Continental VikingContact 7: без індексу SUV, але підходить позашляховиків і кросоверів

75 переглядів

Зимова нешипована шина Continental VikingContact 7, що дебютувала в поточному сезоні, викликала помітний інтерес автовласників, в тому числі завдяки серії перших і призових місць в тестах авторитетних автомобільних ЗМІ.

Широкий діапазон типорозмірів цієї моделі розрахований як на легкові автомобілі, так і на позашляховики і кросовери, при цьому маркетологи компанії не виділяють останню категорію шин як окрему модифікацію і не позначають її індексом SUV.

Дане рішення викликало питання у деяких покупців, які не змогли визначити, чи підходить шина для їх автомобілів класу SUV навіть при відповідності типорозмірів. У зв’язку з цим фахівці Continental підготували спеціальні роз’яснення.

Передові технології VikingContact 7
Купуєте ви дану шину для компактного легкового автомобіля, сімейного та бізнес-класу, а також позашляховика і кросовера – ви можете бути впевнені, що шина наділена однаковими передовими фірмовими рішеннями, в тому числі: інноваційним симетричним направленим малюнком протектора, тривимірними трапецієподібними змикаються ламелями 3D Trapez Sipes, екологічної гумовою сумішшю з додаванням ріпакової олії і силики, гнучкими сполучними елементами між блоками і т.д.

А, чи був SUV? У пошуках істини …
Як правило позашляховики і кросовери відрізняються від легкових автомобілів більшою масою, високим центром тяжіння, збільшеним кліренсом, розподілом тиску в зоні контакту при розгоні, гальмуванні, різких маневрах і проходженні поворотів. І всі ми звикли до того, що шини для SUV повинні мати більше підсилень конструкції, бути більш міцними у всіх аспектах, бути старшим братом шин для легкових автомобілів.

Однак, інженери концерну «Continental» не сидять склавши руки. Накопичений досвід і застосування сучасних технологічних рішень дозволили створити шини єдиної конструкції для легкових автомобілів і автомобілів класу «SUV». Будь-які необхідні модифікації компонентів шини, включаючи гумову суміш, виробляються виходячи їх конкретного типорозміру шини, без прив’язки до подальшої експлуатації шин на легкових автомобілях або ж автомобілях класу «SUV». Напис «Continental» на боковині шини завжди гарантує оптимальні експлуатаційні характеристики для Вашого автомобіля, незалежно від його габаритів і технічних характеристик.

Єдине назву для різних модифікацій VikingContact 7 підкреслює спільність технологій і високої якості
Пропонуючи покупцям шини VikingContact 7, розраховані на різні типи автомобілів, компанія Continental підкреслює, що єдину назву без додаткових індексів означає однаково високу якість і упевнений рух по зимовій дорозі і високу безпеку для всіх типорозмірів.

VikingContact 7: розрахунок на підвищене навантаження
107 типорозмірів (з 111), включаючи легкові та позашляхові варіанти, мають збільшений індекс навантаження, що позначається як XL (Extra Load), він на три умовні одиниці більше стандартного індексу навантаження. Наприклад, при розрахунку максимально допустимої маси на одне колесо індекс 100 дорівнює 800 кг, а 100 XL відповідає стандартному показнику 103, тобто 875 кг.

При підборі типорозміру рекомендуємо спиратися на рекомендації автовиробника і шинних дилерів
Якщо ви не впевнені, який розмір шини і з яким індексом навантаження придбати, то обов’язково уточніть цю інформацію в інструкції до автомобіля, також ці дані можна знайти на спеціальних інформаційних табличках, які зазвичай розташовані в дверних отворах автомобіля. Ви можете перевірити типорозміри в онлайн-сервісах на сайтах шинних виробників і дилерів, а також проконсультуватися безпосередньо з їх фахівцями. Звертаємо вашу увагу, що різні модифікації одного і того ж автомобіля можуть відрізнятися за масою в залежності від комплектації та типу двигуна.