facebook

Як авторинок відреагував на нові автомобільні закони.

118 переглядів

Новий закон №8487б який так швидко був прийнятий і введений в дію, все ж встиг позначитися і на показниках авто продажів у автосалонах.

Частина покупців все ж була дезорієнтована і дилери змогли реалізувати трохи менше, ніж 7 тис. Нових автомобілів. Це на 5% менше, ніж рік тому і навіть гірше за показник жовтня (-0,64%).

Але позиційну боротьбу ніхто не відміняв і на тлі таких тенденцій на українському ринку знову помінявся лідер. У листопаді, брендом №1 став Renault, якому вдалося підвищити продажі на 7,65% і обійти Toyota.

На третю позицію вийшов Nissan, дилери якого наростили продажі на 15,6%. Скористалися замішанням у конкурентів і в Kia, забезпечивши собі 4-е місце на авторинку. Досить стабільні були продажі Skoda, Hyundai, Mazda, а ось Volkswagen знизив свій результат на 26% в порівнянні з жовтнем і вибув з Топ-10. Зате загальний тренд на ринку дозволив поліпшити свої показники Mercedes-Benz і Mitsubishi. Обидва цих бренду тепер міцно позначилися в Топ-10.

Вдалим Листопад став і для дилерів Peugeot, яким вдалося підвищити продажі на 11%, але лідером по зростанню в Топ-20 став Chery. Китайський бренд не тільки став найбільш продаваним серед китайських автомобілів, але і наполегливо пробивається до масових конкурентам, притому вже з новою «лінійкою» своїх авто.

Несподівано пожвавилися і продажу українських ЗАЗів. Вони ще були на складах у дилерів після зупинки заводу і в листопаді знайшли своїх покупців.

З урахуванням нових ставок акцизу, український авторинок знову чекають трансформації, правда авто за новими ставками зможуть робити «погоду» вже ближче до весни. Поки ж дилери усіма силами намагаються розпродати многокубатурние авто, імпортовані ще за колишніми вищими ставками.