facebook

Збільшення штрафів: за що завтра будуть голосувати депутати

91 переглядів

Завтра, 8 листопада, на розгляд Верховної Ради депутатів приймуть законопроект, який передбачає збільшення штрафів за порушення ПДД. Так депутати хочуть зменшити кількість аварій на українських дорогах.

В законопроекті пропонується збільшити штраф за перевищення дозволеної швидкості більше, ніж на 50 км / ч з 510 грн до 3 400 грн. У разі прийняття цього законопроекту штраф за перевищення швидкості на 10 км / ч складе 340 грн.

Те ж 3 400 грн або позбавлення прав на 6 місяців завдає шкоди водіям, які їхали з місця ДТП. Сейчас за таке правопорушення передбачено штраф у розмірі всього 255 грн.

Також слід зазначити, що в разі прийняття даного законопроекту, водії будуть зобов’язані не просто показувати поліцейським документи, а й передавати їх їм для перевірки. Тобто віддавати в руки. В цей законопроект депутати після першого читання обов’язково внесуть поправки. Навряд чи вони змінять щось докорінно. Мова може тільки йти про розмір штрафу. Потім цей законопроект депутати розглянуть у другому читанні