facebook

Renault в Парижі показав доступний електричний кросовер

144 переглядів

Renault напередодні Паризького автосалону представив маленький електричний кросовер під назвою K-ZE. Це плід спільної розробки Renault, Nissan і DongFeng. Новинку особисто представив голова Альянсу Карлос Гон.
Поки це лише прототип, однак уже в наступному році аналогічний автомобіль буде запущений в серію. Виробник планує зробити його доступні для максимально широкої аудиторії.

Електричний кросовер розроблений фірмою e-GT New Energy Automotive Co – спільним підприємством між китайським автовиробником Dongfeng і Nissan. Автомобіль являє собою електричну версію модель Kwid: назва машини так і розшифровується – Kwid Zero Emissions.

Технические характеристики прототипа пока не называются. В «Рено» лишь уточнили, что без подзарядки автомобиль сможет проезжать около 250 километров. Зарядить машину можно будет как от домашней электросети, так и на специальных станциях.

Автомобіль буде оснащений навігаційною системою, парктроніками, камерою заднього виду і різними сервісами, що працюють по Мережі. Перший серійний варіант Renault K-ZE отримають китайці. Потім машина з’явиться в Європі. Як повідомив Карлос Гон спільне виробництво в Китаї дозволить продати там до 2022 року 550000 електромобілів. А до 2020 електричним стануть Megane, Captur і Clio.