facebook

Україна буде задіяна у виробництві Porsche і Bentley

709 переглядів

Відкриття заплановано через два місяці, а вже до кінця року буде створено до 500 нових робочих місць.

Україна буде задіяна у виробництві Porsche і Bentley
Відома німецько-японська компанія з виробництва елеткропроводкі для авто SumitomoElectricBordnetze (SEBN), яка поставляється таким компаніям, як Volkswagen, Porsche, SEAT, створює в Хмельницькому новий завод автокомплектуючих.

Будується завод днями відвідали голова облдержадміністрації Вадим Лозовий і мер Хмельницького – Олександр Симчишин. Підприємство розміститься на території нинішнього ПрАТ “Хмельницький механічний завод”. До недавнього завод був боржником, однак за підтримки обладміністрації та Державної фіскальної служби в області було підписано мирову угоду.

На сьогоднішній день частина приміщень вже відремонтована. Відкриття заплановано через два місяці, а вже до кінця року буде створено до 500 нових робочих місць.

Нове хмельницьке підприємство – це вже 4-й по рахунок завод автокомплектуючих, побудований компанією SEBN в Україні. Ще в 2006 році був відкритий завод в с. Байківці Тернопільської обл. – сьогодні тут працює 4400 чоловік. Тут зокрема випускають електропроводку для автомобілів Volkswagen Golf і Audi A6. Потім відкрили філії “СЕ Борднетце-Україна” в Чернівцях і в Чорткові (Тернопільська обл.).

Нагадаємо, що компанія SumitomoElectricBordnetze (SEBN) утворена в 1986 році як спільне підприємство між Volkswagen AG і Siemens AG і отримало назву Volkswagen Bordnetze GmbH. З 2006 року вона увійшла в концерн Sumitomo Electric Industries.