facebook

Hyundai і Audi об’єднуються для створення авто на водневих елементах

321 переглядів

Корейська Hyundai і німецька Audi уклали угоду, яка дозволить двом компаніям спільно працювати над створенням водневих автомобілів.

Обидві компанії отримають доступ до інтелектуальної власності один одного і будуть ділитися компонентами, повідомляє Engadget.

Мета угоди полягає в тому, щоб просунути на ринок транспортні засоби з водневим паливним елементом. Досі такі машини відставали від батарейних електрокарів, які дешевші і виграють завдяки великій кількості зарядних станцій.

Корейська компанія – серед лідерів з впровадження паливних елементів на автомобілях і з 2013 року виробляє невеликими партіями воднемобіль ix35 FCEV. Марка Audi два роки тому показала концепт h-tron quattro – 4,8-метровий водневий кросовер, оснащений двома електромоторами потужністю 122 і 190 сил.

Зазначається, що угода Hyundai і Audi включає в себе також Kia і Volkswagen.

“Ця угода є ще одним прикладом рішучої прихильності Hyundai до створення більш сталого майбутнього, до найшвидшого способу для дійсно нульового рівня викидів”, – сказав заступник голови Hyundai Motor Company Айісун Чунг в заяві.

Інші автовиробники укладали подібні угоди в минулому. GM і Honda об’єдналися в 2013 році. GM також нещодавно почала поставляти Honda свої батареї наступного покоління. Toyota і BMW також погодилися працювати разом над технологіями зеленого транспорту.