facebook

Прем’єр міністр Болгарії та Президент України домовились про будівництво нового транспортного коридору.

416 переглядів

Відбулась зустріч прем’єр міністра Болгарії Бойка Борисова та українського президента Петра Порошенка, під час зустрічі одним із найважливіших питань стало будівництво нового транспортного коридору між країнами.

Це карта яку пан прем’єр міністр привіз із собою, тут є два підписи, і ми активізуємо питання про побудову дороги між Одеською областю та Варною через територію Румунії. Сподіваюсь, що тут на нашому боці будуть і ресурси Євросоюзу, і ми залучимо наших румунських партнерів до співпраці. На даній карті бракує румунського підпису, проте це дуже важливий коридор і ми надіємось на співпрацю наших партнерів в вирішенні даного питання.

Також під час зустрічі прем’єр Болгарії говорив про підтримку Європейських ініціатив України та про важливість миру і виконання мирних домовленостей.

Ми завжди за мир, ми завжди наполягаємо на тому, щоб Мінські угоди виконувались в повному обсягу. Я вітаю ваші освітні ініціативи, ми проведемо засідання спільної комісії у вересні цього року.

Під час зустрічі обидві сторони підтвердили важливість вивчення державної мови як чинника інтеграції країни та суспільної згоди через розширення вживання державної мови та збільшення часу для її вивчення в освітній програмі.