facebook

Чому необхідно полірувати машину?

453 переглядів

Від наших доріг страждають не тільки колеса, підвіска, і губляться ковпаки, але й дуже потерпає лакофарбове покриття кузова машини. Навіть за місяць інтенсивної їзди на поверхні з`являються мікроподряпини від камінців, пару разів голуби чи горобці можуть капнути, а що вже говорити про півроку-рік! Особливо, коли машина пережила зиму у міських умовах – сіль та інші реагенти, які використовуються для очищення доріг не найкращим чином впливають на покриття кузова. Тож фахівці радять час від часу полірувати поверхню кузова.

Які ж бувають види полірування?

Косметичне полірування – його радять проводити принаймні раз на рік. Таке полірування не впливає на товщину лакофарбового покриття, але дозволяє прибрати невеликі подряпини, потертості, сколи, оксидну плівку, повернути поверхні блиск. Окрім того, таку процедуру обов`язково здійснюють перед нанесенням воску або складних захисних покриттів, у тому числі, рідкого скла.

Захисне полірування дозволяє відновити колір покриття та блиск, захистити поверхню від піску, дорожніх реагентів, ультрафіолету, пташиних випорожнень. Нині для захисного полірування використовуються полімерні поліролі, які не містять абразивів.

Відновлювальне полірування – досить вартісна і тривала процедура. Якщо ушкодження значні, то, доводиться застосовувати і абразивну пасту, а потім відновлювати лакофарбове покриття. Після відновлювального полірування фахівці радять також провести і захисне.

Фахівці компанії «Авто+лікарня» також радять автовласникам не забувати і про необхідність полірування фар. Адже у результаті ушкоджень, яскравість світла може падати від 20 до 80%, що, відповідно, може створювати загрозу безпеці водія та інших учасників руху.