facebook

Американці зізналися, що їх лякають безпілотні автомобілі

587 переглядів

У порівнянні з минулим роком збільшилася кількість американців, яких “лякають” безпілотні автомобілі. Це підтверджують результати опитування, проведеного некомерційною організацією AAA Foundation for Traffic Safety.

Близько 73% респондентів, серед яких були винятково автовласники, заявили, що вони побоялися б їздити на безпілотниках. У жовтні минулого року точно так само відповіли 63%.

При цьому навіть більшість представників “мілленіалів”, чий вік становить 20-37 років, висловилися проти автономних машин: за останній рік їх кількість збільшилася з 49 до 64%.

Американці зізналися, що їх лякають безпілотні автомобілі - фото 249464

Причиною зниження популярності безпілотників фахівці AAA Foundation for Traffic Safety називають широке висвітлення в медіа пов’язаних із ними інцидентів. Наприклад, аварій, у які виявився втягнутий автопілот Tesla, або події з автономним Volvo XC90, що належить Uber. Нова технологія завжди піддається більш ретельному аналізу, вважають фахівці.

Найгучнішим інцидентом, пов’язаним з автономним транспортним засобом, стала аварія в місті Темпе, штат Аризона. Прототип Uber не помітив і збив жінку, яка переходила дорогу за межами переходу. Жертва померла в лікарні.