facebook

Lamborghini Папи Римського пішов з молотка за € 715 тис

603 переглядів

Виготовлений на замовлення спеціально для Папи Римського Французського Lamborghini Huracan продано на аукціоні sotheby’s за € 715 тис., Повідомляє компанія. Торги состоялись 12 мая.

Автомобіль був виготовлений компанією Lamborghini в єдиному екземплярі в традиційних квітах Ватикану і був представлений керівництвом концерну понтифіку в кінці листопада минулого року. Машину подогнули до будівлі Апостольського палацу в Ватикані, де проживає папа. У церемонії взяли участь особисто президент та головний виконавчий директор Lamborghini Стефано Демінікалі та інші високопосадові керівники компанії, а також двоє робітників, які здійснили безпосередню участь у даній конструкції автомобіля.

Папа Франциск тоді благословив автомобіль і залишив на нього свій автограф. Тоді ж було оголошено, що автомобіль буде продаватися на аукціоні, а виручені за нього гроші пойдуть на благотвореність.

В повідомленні Lamborghini сказано, що всі отримані за автомобіль гроші будуть передані безпосередньо папе Франціску, який вирішив розділити гроші між чотирма благодійними фондами.

Ціна звичайного Lamborghini серійного виробництва від € 183 тис.