facebook

Автопілот не впорався. Електрокар Tesla Model S потрапив в аварію в США (ФОТО)

1 088 переглядів

У штаті Юта седан Tesla Model S розбився об пожежну машину на світлофорі.

Водій машини сказала співробітникам поліції штату Юта, що автомобіль працював в режимі автопілота, пише USA Today.

Жінка також сказала поліції, що вона дивилася на свій телефон до зіткнення і оцінювала швидкість машини приблизно в 60 миль на годину (97 км/ч), що узгоджується зі свідченнями очевидців. За словами сержанта поліції Сема Вінклера з поліцейського управління міста Саут-Джордж, результатом ДТП стали зім’ята передня частина для електрокара і всього лише зламана нога для водія.

Вінклер сказав, що поліція продовжує розслідування аварії, і буде працювати з Tesla для збору інформації про транспортні засоби з комп’ютерів Model S в найближчі дні. Свідоцтва очевидців вказують, що Model S не уповільнювалась або не відхилялася, коли вона врізалася в задню частину вантажівки, яка стояла на світлофорі в дальньому правому ряду.

ДТП в Юті вже прокоментував глава Tesla Ілон Маск.

“Що дійсно дивно в цій аварії, так це те, що Model S потрапила в аварію зі швидкістю 60 миль на годину, а водій тільки зламав щиколотку. Зіткнення на цій швидкості зазвичай призводить до важкої травми або смерті”, – написав Маск в своєму блозі.

Маск також поскаржився на засоби масової інформації, які, за його словами, мовчать про 40 000 щорічних смертей в результаті дорожньо-транспортних пригод в США, і визнав, що, хоча технологія не ідеальна, “система, яка в цілому рятує життя і зменшує травми, повинна бути випущена”.