facebook

В Україні стартували офіційні продажі електромобілів Renault ZOE і Renault Kangoo Z.E за ціною від 890 тис. грн.

1 070 переглядів

Компанія «Рено Україна» повідомила, що починає офіційні продажі електромобілів в Україні – в даний момент у ряду офіційних дилерів можна придбати хетчбек Renault ZOE за ціною від 890 тис. Гривень і фургон Renault Kangoo Z.E за ціною від 930 тис. Гривень.

Дане рішення прийнято за результатами повторного ZOE туру, який підтвердив готовність інфраструктури України до продажів електромобілів. В рамках ZOE туру 9 офіційних дилерських центрів Renault в Україні пройшли перевірку та отримали статус Renault Expert ZE, що дає право на продаж та обслуговування електромобілів Renault ZOE та Renault Kangoo Z.E.:

Автогруп+ (Одеса), АІС Автокрай Україна (Київ), Арма Моторс (Київ), В.С.К. (Івано-Франківськ), Кий Авто (Київ), М-Моторс (Миколаїв), НІКО Прайм Мегаполіс (Київ), Сінгл-Мотор (Дніпро), Ю.Р.К. (Львів).

Зазначені офіційні дилерські центри Renault відповідають технічним вимогам для обслуговування електромобілів: На їх території встановлені по 2 зарядні станції, що пройшли технічну перевірку та відповідають стандарту ZE Ready. На складі в наявності є спеціальний інструмент для проведення профілактичних та ремонтних робіт електромобілів. На офіційному сервісі є 2 технічних спеціаліста, що пройшли спеціальне навчання та мають високий рівень підготовленості для обслуговування електромобілів.

Судячи за даними на офсайті, Renault ZOE буде пропонуватися з двигуном R90 потужністю 68 кВт(92 к.с.), який дозволяє розвинути максимальну швидкість 135 км / год і отримати розгін до 100 км /год за 13,2 секунди. Батарея Z.E.40 ємністю 41 кВтг забезпечує запас ходу 403 км по циклу NEDC, а також середній реальний запас ходу влітку на рівні 300 км, взимку – 200 км. Відзначимо, що в Європі вже приймають замовлення на оновлену версія Renault ZOE з двигуном R110 потужністю 80 кВт (109 к.с.) і таким же акумулятором Z.E.40. У свою чергу фургон Renault Kangoo ZE буде доступний в вантажопасажирському (5 місць) і вантажному (2 місця) виконанні з електродвигуном потужністю 44 кВт (60 к.с.), батареєю ємністю 22 кВтг і запасом ходу 170 км по циклу NEDC або 125 км за результатами реальних вимірів.