facebook

Самоврядний автомобіль Apple помітили на дорогах Пало-Альто

204 переглядів

У квітні Apple отримала дозвіл від влади Каліфорнія на тестування самоврядних транспортних засобів. Таким чином, у «яблучного» гіганта є повне право відчувати робомобілі на території штату США.

«Машини майбутнього» Apple вже помітили на дорогах Пало-Альто. Виробник iPhone відчуває технологію на тих же моделях, що і Waymo – родинна Google компанія, що входить в холдинг Alphabet. Як видно на ролику, який потрапив у розпорядження MacRumors, позашляховики Lexus RZ450h обвішані різноманітними датчиками.

Зокрема, автомобіль оснащений 64-канальними лидара Velodyne Lidar, які вважаються кращими в своїй категорії, щонайменше двома радарами і цілим масивом камер.

Перші плоди автомобільний проект Apple може дати в 2019 році. Усередині компанії він відомий як Project Titan, а працює над ним майже тисяча осіб. Навесні минулого року стало відомо, що компанія збирається доручити виробництво робомобіль європейської компанії – можливо, австрійської Magna, яка відома як один з найбільших контрактних виробників автомобілів і комплектуючих.

Leave a Reply