facebook

Новий 30-тонний гусеничний кран від Sennebogen

173 переглядів

Вантажопідйомністю 30 тонн, і оснащений 3-х секційної телескопічною стрілою Full-Power-Boom, новий гусеничний кран SENNEBOGEN 633 Е поповнив асортимент вантажопідйомної продукції відомого німецького виробника. Поряд з хорошою маневреністю і компактністю, кран має точністю виконання операцій і міцною конструкцією.
Призначений для використання в будівництві будинків, промислових споруд і тунелів, кран має максимальний виліт стріли з безступінчатим телескопування на 25,2 метра. Посилена конструкція стріли з постійним силовим замиканням може переміщатися з повним навантаженням, повертаючись на 360 градусів, а її довжина налаштовується за допомогою джойстика. +

Максимальна висота гака з гуськом 6,5 і 13 м в цілому становить 38,2 м.
Досить маневрений, цей кран завдяки стійкій ходової може працювати під ухилом в 4 градуси. Також він досить компактний, бо при своїй 30-тонної вантажопідйомності володіє довжиною 10,6 м і шириною всього 3 м.

Новий комфортабельний операторська кабіна моделі Multicab II отримала рідкісну для подібної вантажопідйомної спецтехніки здатність нахилятися на 15 градусів. Також кабіна оснащена клімат-контролем і сидінням з пневмопідвіскою і підігрівом. Технічне обслуговування спрощено застосуванням системи управління і діагностики SENNEBOGEN SENCON, яка виводить на екран необхідні для оператора відомості про експлуатаційні параметри і помилках.
Кран SENNEBOGEN 633 Е оснащений високопродуктивним і економічним дизельним двигуном Cummins потужністю 129 кВт, що відповідає нормам вихлопів Tier 4 Final або на вибір дизельним двигуном Cummins потужністю 119 кВт з нормою Tier 3.

Leave a Reply