facebook

КрАЗ випустив «будинок на колесах»

343 переглядів

Український завод КрАЗ на замовлення газовидобувників випустив автомобіль ФПВ-14224 – в форматі «будинок на колесах». На підприємстві повідомляють, що сталевий КУНГ базується на шасі повнопривідного автомобіля КрАЗ-5233НЕ (4х4), повідомляє Autonews

Оснащення автомобіля – стандартне. Двигун Євро-5 має систему підігріву в зимовий період, гальмівна система обладнана АВС, місця для сидіння – з ременями безпеки. Також є тахограф.
«КУНГу не страшні сильні морози: утеплений, в салоні – автономний обігрівач потужністю 8 кВт., Вбудований дизельний електрогенератор потужністю 4 ÷ 5 кВт, вихідною напругою 220В, є кондиціонер з спліт-системою, вікна – з подвійним травмобезпечним склопакетом. Для повноцінного відпочинку ремонтників в фургоні встановлені три спальних місця: два верхніх відкидних і нижнє з рундуком, є шафа для речей. Два столи – відкидний і стаціонарний, двоконфорочна настільна електроплитка забезпечать людей гарячою їжею під час далеких виїздів», – повідомили в прес-службі ПАТ« АвтоКрАЗ ».

На додаток – «будинок на колесах» отримав багато інших необхідних дрібниць в комплектації автомобіля: аптечки автомобільна і офісна на п’ять чоловік, протипожежні пристосування, набір слюсарно-монтажного інструменту, переносні ліхтарі та інше.

У 2017 році в філії «Укргазвидобування» надійшло близько 200 одиниць нової техніки КрАЗ і спецвиробів, серед яких тягачі, автокрани, автоцистерни, самоскиди, лабораторії, трубовозів. В основному, це повнопривідні вантажівки, які найбільше підходять для роботи в умовах віддаленої місцевості. В цьому році партнерство продовжиться.


© Anton Kychepinkov for Автомобільний інтернет-журнал «AUTOMOTIVE»., 2018. | Permalink | One comment | Add to del.icio.us
Post tags: