facebook

ЄС збирається запровадити жорсткіші правила для автовиробників

226 переглядів

Згідно з новими пропозиціями, за порушення правил контролю над шкідливими викидами на автовиробників накладатимуть штраф до 30 тисяч євро за кожен автомобіль.

На тлі “дизельного скандалу” навколо німецького автовиробника Volkswagen посли країн-членів у Європейському Союзі у п’ятницю, 12 травня, погодили запровадження суворіших правил для європейських автовиробників, які стосуються контролю за шкідливими викидами двигунів у повітря.

Згідно з погодженими пропозиціями, у разі виявлення порушень на автовиробників зможуть накладати штрафи розміром до 30 тисяч євро за один автомобіль. Остаточно нововведення, проти яких виступає Німеччина, мають бути погоджені на зустрічі міністрів промисловості країн ЄС, яка відбудеться 29 травня. Для ухвалення рішення достатньо буде голосів кваліфікованої більшості представників ЄС.
Дискусія щодо запровадження суворіших правил для автовиробників, які регламентують контроль над шкідливими викидами автомобільних двигунів в атмосферу, точиться всередині ЄС з вересня 2015 року, коли спалахнув “дизельний скандал” навколо Volkswagen. коли виявилося, що програмне забезпечення на автомобілях VW приховує реальні обсяги викидів шкідливих газів у атмосферу під час відповідних тестів.

Leave a Reply