facebook

КрАЗ випустив інноваційний самоскид (ФОТО)

420 переглядів

“АвтоКрАЗ” створив для аграріїв новий самоскид-зерновоз КрАЗ-5401С2 із платформою власного виробництва, що виготовлена та встановлена на автомобіль в рамно-кузовному цеху складального виробництва. Про це повідомляє прес-центр ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Новий зерновоз створено на базі середньотоннажного самоскида колісної формули 4х2 КрАЗ-5401С2. Цей самоскид вироблено на «КрАЗі» на початку 2016 року та він вже встиг стати популярним у машзаводів у якості бази для розміщення на ньому різних спецнадбудов. Відмінною рисою цього автомобіля є надзвичайна маневреність, завдяки мінімальному радіусу повороту в 7,5 метрів, і 10-тонній вантажопідйомності при невеликих габаритах – 6330х2500х2960, а  також оригінальній 7-кубовій платформі коробчастої форми.

У новому зерновозі ця платформа конструктивно змінена. Для того, щоб підвищити завантажувальний простір до 12 кубів, збільшено висоту бортів, а для запобігання вантажу від атмосферних опадів передбачено дуги з тентом. Нова самоскидна платформа має задній борт, який розкривається, із двостулковими дверима з запобіжником від випадкового відкриття. До того ж, платформа обладнана підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром.

Новинка оснащена дизельним рядним двигуном екологічного класу Євро 5 потужністю 335 кінських сил, однодисковим зчепленням і дев’ятиступеневою коробкою передач.

У кабіні для комфорту розміщено: зручні сидіння на пневматичній підвісці, регульовану за кутом і висотою рульову колонку, функціональну панель приладів. До того ж, кабіна має знижену компоновку для зручності посадки-висадки.