facebook

Забрати права: знайдено спосіб покарати за несплату аліментів

201 переглядів


Близько 8 тис. латвійців з діючими водійськими правами мають борги з аліментів
У Гарантійному фонді коштів на утримання розглядають можливе позбавлення прав цих людей, якщо вони будуть продовжувати не платити аліменти.
За даними газети, сама процедура не буде простою і швидкою, оскільки спершу потрібно відсіяти тих боржників, які не можуть бути позбавлені прав на водіння авто, наприклад, інвалідів.

Заборона торкнеться в першу чергу до злісних боржників, пише видання, і до таких рекордсменів відносяться людина з боргом в 60 тис. євро.

«Згідно набрав чинності 1 лютого новим нормам, прав можна буде позбавляти в разі, якщо Гарантійний фонд замість боржника виплачує мінімальні аліменти, боржник не уклав з фондом угоди про порядок, в якому бyде виплачувати аліменти і відсотки по платежах, а також не справив три платежу поспіль. Крім того, прав можна позбутися, якщо Гарантійний фонд платить мінімальні аліменти за боржника, той уклав угоду про порядок виплат, але три місяці поспіль не виконує свої зобов’язання», – роз’яснило ЗМІ.

Однак в числі виключень будуть ті боржники, які на життя заробляють за допомогою транспортного засобу, що очевидно не дасть йому можливості виконати зобов’язання.

Leave a Reply