facebook

Культовий спорткар Ferrari з божевільним тюнінгом продають за $ 200 тис.

497 переглядів

Культовий спорткар Ferrari з божевільним тюнінгом продають за $ 200 тис.


Ferrari 308 – один з найпопулярніших спортивних автомобілів 70-80-х років. За 10 років було випущено понад 12 тис. Цих машин, тобто рідкісної модель не назвеш. Однак деякі екземпляри дійсно раритетні – такі, як виставлений на продаж в США кабріолет Ferrari 308 GTS Barris 1978 року.

Ательє Barris Customs завжди славилося своїми божевільними і екстравагантними проектами, а його засновника Джорджа Барріса називали королем кастомайзинга. Тюнінг Ferrari 308 також вийшов яскравим і неординарним. Спорткар Феррарі отримав виражений обвіс, збільшений задній спойлер і нову решітку радіатора. Фірмові висувні фари замінені фіксованою оптикою.

Кузов пофарбували в два кольори – золотистий і мідний, а також прикрасили вставками в кольорах італійського прапора. У такому ж дусі вирішена і оздоблення салону. Крім того, в Barris Customs встановили цифрову приладову панель (так, в 70-х вони вже були). Також з’явилися телевізор Sony, аудіосистема Kenwood і навіть камери заднього виду.

Джордж Барріс вирішив не продавати Феррарі, а після демонстрації на різних тюнінг шоу залишив авто для себе. Ще й автограф поставив на кришці бардачка. Дуже скромно.

Спорткар Ferrari 308 GTS від Barris Customs – єдиний в своєму роді, та й пробіг невеликий – менше 13 тис. Км. Так що ціна Феррарі в $ 200 тис. Дуже навіть виправдана – ексклюзив як-ніяк.

Leave a Reply