facebook

NOVITEC ПІДГОТУВАВ ТЮНІНГ MASERATI LEVANTE: МАЙЖЕ 500-СИЛ

366 переглядів

NOVITEC ПІДГОТУВАВ ТЮНІНГ MASERATI LEVANTE: МАЙЖЕ 500-СИЛ

 

Ательє Novitec має пакети тюнінгу для самих різних автомобілів: Lamborghini, Ferrari, McLaren, Rolls-Royce. Німецький тюнер якось одного разу допрацював Fiat Panda. І так, деякі моделі італійської Maserati теж удостоїлися честі бути прокачати в Новітек. Останнім з них став перший кросовер Maserati Levante.

Тюнінг Maserati levanter представлений на прикладі комплектації Trident: двигун 3.0 V6 з двома турбінами прокачали до 494 к.с. потужності і 486 Нм крутного моменту, або плюс 64 к.с. і 59 Нм. Додаткова віддача двигуна зробила великий кросовер більш динамічним: з 0 до 100 км / год він розганяється всього за 4,8-секунди, а верхня межа швидкості досягає 272 км / ч. Нетюнінгованная версія кросовера розганяється до ста на 0,4-секунди повільніше.

Однак тюнінг двигуна Maserati Levante – це не єдине, що зробили в Novitec. Кросовер також отримав повний аерокомплект з вуглецевого волокна, нові 22-дюймові колісні диски, комплект зниження кліренсу на 25 мм, вихлопну систему з регульованим звучанням і повністю переобладнаний інтер’єр.

Оскільки дизельний Maserati Levante більш популярний в Європі, Novitec також пропонує удосконалення для 275-сильного дизеля, що видає з доробками значні 322 к.с. потужності і 680 Нм крутного моменту (плюс 80 Нм), що скорочує час розгону до ста на 0,7-секунди або до 6,2-секунд. 250-сильна версія дизеля прокачується за допомогою комплекту Novitec до 301 к.с.

Leave a Reply