facebook

Кросовер Mazda CX-5 обзавівся наметом на даху

358 переглядів

Кросовер Mazda CX-5 обзавівся наметом на даху


Японська компанія Mazda Motor розробляє спеціальний пристрій для позашляховика Mazda CX-5, яке призначене для любителів активного відпочинку і подорожей. Кемпер на базі відносно невеликого кросовера вже проходить випробування в Японії.

Спочатку багато експертів подумали, що японська марка вже почала першоквітневі жарти. Однак в мережі є зображення «живого» автомобіля з наметом на даху. Звичайно, в цьому немає чогось дивного, оскільки багато світових виробників пропонують схожу опцію. Наприклад, компанії VW або Mercedes-Benz. Однак в їх випадку Кампер випускається на базі фургонів.

Згідно з наявною інформацією, в приміщенні над дахом автомобіля можуть розміститися дві людини: дорослий і дитина. Довжина кемпера – 1 800 міліметрів. Ширина – 900 міліметрів. Практично вся «намет» виконана з прозорої мембрани. Також тут є світлодіодний світильник. Крім того, представники бренду відзначають, що установка пристрою практично ніяк не позначиться на керованості і аеродинаміці автомобіля. Плюс до всього, машина з кемпером може спокійно заїжджати на автомобільні парковки, висота яких в Японії, в більшості випадків, обмежена величиною в два метри. Про серійне виробництво поки мова не йде.

Leave a Reply