facebook

KOENIGSEGG ОЦІНИВ РЕСУРС СВОЇХ МОТОРІВ У 200 РОКІВ

152 переглядів

KOENIGSEGG ОЦІНИВ РЕСУРС СВОЇХ МОТОРІВ У 200 РОКІВ

 
Засновник компанії Koenigsegg Крістіан фон Кенігсегг оцінив ресурс нового двигуна V8, яким будуть оснащуватися спорткари марки Spyker, в 200 років.
За словами Кенігсегга, двигун може витримати 1500 кінських сил, але в «Спайкер» віддача буде обмежена 600 силами. При цьому у моторів в порівнянні з більш потужною версією загальна головка блоку циліндрів, колінвал, шатуни і распредвал, але різна ступінь стиснення і інша система уприскування палива. Як додав глава компанії Koenigsegg, такі агрегати практичні «куленепробивні».

Віктор Мюллер, керівник «Спайкера», додав, що заміну моторам Audi, які до цього використовувалися в спорткарах марки, він вибирав з п’яти компаній. Він хотів встановлювати на машини саме атмосферники, тому що йому ніколи «не подобався свист механічного нагнітача».

Першою моделлю Spyker, яка отримає мотор «Кенігсегга», стане C8 Preliator Spyder. З шестиступінчастою “механікою” автомобіль зможе прискорюватися за 3,6 секунди. Максимальна швидкість спорткара складе 322 кілометри на годину. Всього буде випущено 100 екземплярів родстера. Кожна машина буде коштувати від 403,5 тисячі євро.

Leave a Reply