facebook

Відеошок: жорсткий спуск Subaru з бобслейної траси в Альпах

371 переглядів

Автомобіль, яким керував гонщик і каскадер Марк Хіггінс, серйозно постраждав вже після одного кола

Компанія Subaru опублікувала ролик із заїздом “зарядженої” четирехдверки WRX STI по цій бобслейній трасі. Автомобіль, яким керував гонщик і каскадер Марк Хіггінс, серйозно постраждав вже після одного кола, – передає “Мотор”.
Заїзд відбувся в Альпах, в швейцарській комуні Санкт-Моріц. 113-річна бобслейна траса вважається найстарішою в світі і при цьому останньою з тим, що збереглася серед тих, які були зроблені з натуральних снігу і льоду
У заїзді був використаний автомобіль, на якому Марк Хіггінс встановив рекорд міської траси на британському острові Мен, проте він піддався ряду доробок. В ательє Prodrive, крім каркаса безпеки, встановили додаткові ребра жорсткості кузова, спеціальний зменшений паливний бак і гоночний “ківш”.

Крім того, WRX STI зміцнили обвіс і демонтували дзеркала бокового виду. “Взули” машину в вузькі шиповані шини, які перш використовувалися в WRC і згодом були заборонені. Це покришки шириною 135 міліметрів і з шипами довжиною сім міліметрів, по 400 штук на шину. Разом з тим вони були накачані до 3,5 бару.
Іншими особливостями “боб-машини” стали ще більш жорстка підвіска щодо конфігурації для острова Мен і модифікований дволітровий опозитний турбомотор. Точна потужність двигуна не називається, проте в заїзді на острові в 2016 році Хіггінс керував 600-сильною машиною.

Leave a Reply