facebook

Гройсман висловив власну думку відносно автомобілів на єврономерах

344 переглядів

Прем’єр-міністр вважає ненормальною ситуацію з ввезенням в Україну автомобілів без законної їх реєстрації на території країни. Про це Володимир Гройсман заявив на підсумковій прес-конференції, передає БізнесЦензор з посиланням на Інтерфакс-Україна.

– Не повинно бути когось обраного на якихось номерах. Я вважаю, що повинна бути окрема система розмитнення в країні. Якщо ставки непомірні – давайте про це говорити, але завозити автомобілі, які ніде ніким не зареєстровані і на яких часто скоюються злочини і не можна нічого з’ясувати – це ненормально, – сказав прем’єр.

Гройсман зазначив, вже ведеться робота в профільному комітеті парламенту, потрібно радитися з депутатськими фракціями для того, щоб навести порядок в цьому питанні.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів пропонує встановити, що особисті транспортні засоби, тимчасово ввезені в Україну більш ніж на 90 днів, протягом 10 робочих днів підлягають державній реєстрації без зміни реєстраційних документів та номерних знаків країни їх реєстрації. При цьому порядок постановки на облік таких автомобілів буде визначатися Кабінетом міністрів.