facebook

ГОЛЛАНДЦІ З SPYKER ПІДГОТУВАЛИ РОДСТЕР РУЧНОЇ ЗБІРКИ

346 переглядів

ГОЛЛАНДЦІ З SPYKER ПІДГОТУВАЛИ РОДСТЕР РУЧНОЇ ЗБІРКИ

Компанія Spyker за минулі два роки не тільки вдало минула процедуру банкрутства, а й знайшла сили уявити на минулій виставці в Женеві новітнє купе. Після року мовчання голландці оголосили про чергову прем’єру.
Spyker збирається продемонструвати на найближчому міжнародному автосалоні відкриту модифікацію купе С8 Preliator – його прем’єра відбулася рівно рік тому. Поки виробник обмежився єдиним тизером, на якому анонсований спайдер зображений із закритим верхом: судячи з усього, новинка отримає жорсткий дах зі знімними панелями.

Найімовірніше, силова установка С8 Preliator Spyder буде ідентична застосовується на купе. Таким чином, відкритий спорткар отримає 4,2-літровий восьмициліндровий мотор, запозичений у марки Audi – він розвиває 525 к.с. і 600 Нм крутного моменту. Працювати мотору належить в парі або з шестиступінчастою механікою Getrag або з автоматом від ZF з аналогічним числом діапазонів.
Купе Spyker C8 Preliator витрачає на прискорення до 100 км / ч 3,7 секунди при максимальній швидкості 322 км / год. Найімовірніше, спайдер буде трохи повільніше, так як його “польотний вага” виявиться злегка вище маси купе. Коштувати він, швидше за все, теж буде дорожче – купе, до слова, рік тому було оцінено в мінімальні 325 000 євро. А ось обсяг випуску спайдера, за чутками, буде рівно таким же – не більше 50 примірників.

Leave a Reply