facebook

У KOENIGSEGG ЗБУДУВАЛИ “ЗОЛОТИЙ” гіперкар AGERA RS

327 переглядів

У KOENIGSEGG ЗБУДУВАЛИ “ЗОЛОТИЙ” гіперкар AGERA RS

 
Шведи з Koenigsegg ніколи не відмовлялися від можливості випустити ультрарозкішний модифікацію одного зі своїх гіперкарів, якщо на неї знаходився замовник. Один із зразків подібної персоналізації (доопрацьований в тому числі і за допомогою чистого золота) покажуть в Женеві.
Одиничний екземпляр Koenigsegg Agera RS, побудований для американця іранського походження Менні Хошбін, відомого колекціонера унікальних автомобілів, отримав найменування Gryphon – на честь міфологічної істоти. Карбоновий кузов “Грифона” оброблений 24-каратним золотом. З благородного металу виконані логотип марки, шильдики і додаткові декоративні елементи. Золото активно використовувалося і при оформленні інтер’єру, і навіть моторного відсіку.

Крім того, замовнику виготовили з карбону персональний шолом, який також отримав обробку золотом. Інтер’єр оформлений за допомогою алькантари, полірованого карбону і анодованого алюмінію.

Нарешті, спеціально для покупця в Koenigsegg модифікували і двигун гіперкара. П’ятилітровий V8 звичайної Agera RS розвиває 1 160 к.с. і 1 280 Нм крутного моменту, але в цьому випадку його віддачу довели до 1 360 к Таким чином, співвідношення потужності до маси у “грифона” наблизилося до співвідношення 1: 1 – аналогічним досягненням всерйоз може похвалитися, наприклад, “гіперкар на мегават” Koenigsegg One: 1.
Вартість проекту компанія Koenigsegg не розкриває.

Leave a Reply